Spintos: su stumdomomis durimis ar varstomomis?

Ieškote spintos? Skirkite kuo daugiau dėmesio smulkmenoms, kadangi jos dažniausiai ir lemia kokybę. Esame tikri, kad rasite variantą, kuris Jums labiausiai tinka.

Tiesa, spintos paieškos dažniausiai prasideda nuo esmės. Ar Jums labiausiai patinka toks baldas, kurio durys yra varstomos, ar stumdomos durys, kurios vadinamos inovacija derančia bet kuriuose namuose?

Bandysime aptarti esminius aspektus, kurie galbūt kiek pagreitins paieškas.

Erdvė

Jeigu patalpoje yra nedaug erdvės – tokiu atveju stumdomos durys laimi vienareikšmiškai. Daugeliui patinka tai, kad joms visiškai nereikia vietos. Galima komponuoti net ir tokiose vietose, kur kiekvienas centimetras yra apskaičiuotas labai detaliai. Taip, reikia kažkiek vietos, kad būtų galima patogiai pasiimti daiktu iš pačios spintos, tačiau kartais net nėra galimybių rinktis spintos su varstomomis durimis.

Stilius

Kalbant apie stilių sunku pasakyti, kuris variantas yra gražesnis. Šiuo metu pasiūla rinkoje yra labai įvairi, tad esame tikri, jog kiekvienas ras variantą, kuris jam atrodo pats patraukliausias. Jeigu labai ilgai stumdomos durys buvo laikomos inovacija, kuri traukia akis, tai šiuo metu abu variantai yra jau gana įprasti, tad rinktis reikia pagal konkretų spintos modelį, kuris tinka Jūsų interjere.

Patogumas

Daugelis žmonių sutinka, kad spintos stumdomomis durimis yra kur kas patogesnis pasirinkimas. Žinoma, tokiu atveju, kai jose yra integruoti geros kokybės bėgeliai. Dėl to reikia atsakingai rinktis tuos gamintojus, kurie siūlo baldus. Investuokite į patikimas spintas, kurios yra su gera furnitūra ir galėsite būti ramus, kad baldas Jums tarnaus ilgai.

Kaina

Galiausiai, kainos prasme abi opcijos yra labai įvairios. visada rasite ir vieno, ir kito tipo daugiau arba mažiau kainuojančias spintas. Tai yra normalu. Rinkitės tai, kas Jums atrodo patvaru ir kas gražu. Toks derinys tikrai yra įmanomas.

Radus gerą spintą siūloma ja džiaugtis kuo daugiau metų. Juk tai yra geros kokybės baldas, kuris reikalingas kiekvienuose namuose. Dėl to verta investuoti į kokybę. Žinoma, tai atsiperka ir tuo pačiu leidžia nesukti galvos dėl tvarkos palaikymo patalpose.