Iliustracija: unsplash.com/@vhladynets

 

Sveiki dantys tiesiogiai susiję ne tik su dailia šypsena, tačiau ir su mūsų sveikata. Ne paslaptis, jog netvarkingi dantys gali sąlygoti įvairių infekcijų atsiradimą, sustiprinti širdies ligų simptomus ir pan. Tai tik patvirtina, jog rūpintis savo dantų būkle yra būtina. Dažnas pasakytų, jog tuo pasirūpina tinkamai – kasdien valo dantis du kartus per dieną. Tačiau to neužtenka, kadangi reikia ir papildomų priemonių, pavyzdžiui, tarpdančiams, kurie tikrai yra probleminė vieta, kruopščiai išvalyti. Pasirūpinti nepriekaištinga burnos higiena gali padėti burnos irigatorius. Jei rinksitės, atkreipkite dėmesį į SoWash – mūsų parduodama šio prekė ženklo produkcija išsiskiria aukšta kokybe bei sulaukia daug teigiamų vertinimų.

Sowash irigatorių įvairovė

Biomed.lt pasiūloje galite rinktis labai kompaktišką ir itin lengvai naudojamą burnos irigatorių SoWash Waterjet. Prietaisas neturi jokios vandens talpos, nes yra tiesiog prisukamas prie vandens čiaupo – maksimalus patogumas tiek namuose, tiek keliaujant! Kelionėse jis ypač pasiteisins, mat užims labai mažai vietos, o naudotis galėsite visur, kur bus tinkamo vartoti vandens iš čiaupo. Didelis privalumas ir tas, kad šiam irigatoriui nereikia nei baterijų, nei elektros lizdo! Naudojimas labai paprastas, prietaisas veikia itin tyliai, galima kontroliuoti slėgį bei vandens temperatūrą.

Kitas variantas mūsų asortimente – burnos irigatoriaus SoWash Hydropulser ir Hydrojet komplektas. Prietaisas turi linijinę ir pulsuojančią galvutes. Taip pat jungiamas prie vandens čiaupo (tinka visi UNI EN-246 standartą atitinkantys), veikia be baterijų ir elektros, todėl bus labai patogi priemonė, nekelianti papildomų rūpesčių. Irigatorių prijungsite labai paprastai ir sparčiai, naudositės patogiai, galėsite reguliuoti srovės stiprumą, vandens temperatūrą pagal konkrečius savo poreikius.

Sowash irigatorius internetu iš Biomed.lt: kodėl verta pirkti čia?

Mūsų e. parduotuvėje pirkite labai patogiai ir taupykite savo laiką. Prekių aprašymai labai išsamūs, daugelis turi ir vaizdo pristatymus, yra pirkėjų atsiliepimai. Pateikiamos nuotraukos, tikslios kainos. Tad rinkitės, apmokėkite, o mes pasirūpinsime sklandžiu pristatymu.

Kiek kainuoja Sowash irigatorius?

Dantų irigatorius iš SoWash asortimento mūsų pasiūloje kainuos 30–40 eurų. Mokėti pigiau progą suteikia akcijos – galite sutaupyti nemažą kainos dalį.

Kokia Sowash irigatoriaus nauda ir privalumai?

SoWash irigatorius bus puikus pagalbininkas prižiūrint dantis, rūpinantis jų būkle, burnos higiena. Tai labai gera priemonė kruopščiai išvalyti tarpdančius ir kitas sunkiai pasiekiamas vietas. Šie irigatoriai – tai kokybė, patikimumas, labai paprastas naudojimas ir puikūs rezultatai.