Privalumai turint visas verslo vienoje vietoje

Kai valdote verslą, reikia stebėti milijoną dalykų. Reikia įtikti klientams, pristatyti produktus ar teikti paslaugas, valdyti darbuotojus… sąrašas tęsiasi ir tęsiasi. Argi nebūtų gerai, jei būtų vieno langelio principu dirbanti įmonė, kurioje galėtumėte pasirūpinti visais savo verslo poreikiais? Pasirodo, yra! Ir tai tik keletas privalumų, kai visos verslo paslaugos yra po vienu stogu.

Tai kodėl gi verta rinktis įmones, kurios siūlo platų paslaugų spektrą?

Sklandesnis bendravimas

Kai visos verslo paslaugos teikiamos po vienu stogu, daug lengviau visus sukontroliuoti. Tarkime, dirbate su nauja rinkodaros kampanija. Paprastai turėtumėte derinti veiksmus su rinkodaros komanda, tinklapio kūrimo komanda ir grafinio dizaino komanda, kad įsitikintumėte, jog visi vieni kitus tarpusavyje supranta ir siekia to paties tikslo. Tačiau jei visos šios komandos yra po vienu stogu, bendravimas su paprastėja ir tampa labai aišku, kas ir už ką yra atsakingas.

Didesnis efektyvumas

Dar vienas privalumas, kuomet turite verslo partnerius, kurie teikia platų paslaugų spektrą, yra didesnis efektyvumas. Kai skirtingos komandos yra atskirtos viena nuo kitos, gali būti uždelsiami tam tikri procesai. Pavyzdžiui, rinkodaros komanda gali sugalvoti naują kampaniją, dėl kurios reikia atlikti tam tikrus svetainės pakeitimus. Bet kol jie perduoda šiuos pakeitimus tinklapio kūrimo komandai ir šie pakeitimai atliekami,  kita komanda jau būna perėjusi prie kitų darbų ir visas procesas prasideda iš naujo. Bendraujant tik su vienais verslo partneriais, idėjas galima greitai įgyvendinti ir be jokių bereikalingų laiko pradelsimų ir kitų problemų.

Išlaidų taupymas

Dar vienas didelis privalumas, kai visos verslo paslaugos teikiamos vienų partnerių, yra išlaidų taupymas. Kai skirtingose vietose dirba skirtingos komandos, kyla darbų atlikimo savikaina. Kiekvienai įmonei reikia mokėti už biuro patalpas, apmokėti kelionės ar kitas išlaidas, kai reikia susitikti su kitomis komandomis ar klientais, ir pan. Tačiau kai viskas yra vienose rankose, šios išlaidos gerokai sumažėja.

Atsakomybė už darbus.

Jei visas paslaugas teikia tas pats verslo partneris, užtikrinama, kad jis prisiima visą atsakomybę už atliktą darbą. Vietoj to, kad kiekviena komanda ar atskiras laisvai samdomas darbuotojas būtų atsakingas už konkrečią projekto dalį, yra vienas asmuo, kuriam galite atsiskaityti, jei kas nors nepavyksta. Taip lengviau išspręsti bet kokias iškilusias problemas ir užtikrina, kad darbas būtų atliktas tinkamai ir laiku

Didesnis lankstumas

Jeigu reikalingi kokie nors pakitimai ateityje ,verslo partneris, teikiantis visas paslaugas, yra daug lankstesnis. Jums nereikia ieškoti atskiro laisvai samdomo darbuotojo ar atskiros komandos – galite tiesiog kreiptis į vieno langelio principu veikiančią įmonę ir efektyviai atlikti darbą

Ieškokite įmonės, teikiančios kokybiškas paslaugas ir turinčios patirties. Geras paslaugų teikėjas turėtų turėti sėkmingų projektų patirties ir pateikti patenkintų klientų rekomendacijas. Atlikę detalias paieškas, galite rasti puikų partnerį visiems savo verslo poreikiams patenkinti

Kokios dažniausiai daromos klaidos yra jaunų verslininkų?

1. Verslo plano neturėjimas: Verslo planas yra labai svarbus sėkmei užtikrinti, jame išdėstomi jūsų verslo tikslai ir jų įgyvendinimo būdai. Be jo gali būti sunku susitelkti ir užtikrinti, kad visi priimami sprendimai atitiktų bendrus įmonės tikslus jo neturint.

2. Nemokėjimas skaičiuoti išlaidas: Daugelis jaunų verslininkų nepakankamai įvertina verslo vykdymo išlaidas – nuo įrangos pirkimo iki atlyginimų darbuotojams. Tai gali būti tikra problema, jei nesekate visų finansinių duomenų ir galiausiai susiduriate su pinigų srautų problemomis

3. Klientų atsiliepimų ignoravimas: Klientų atsiliepimai yra neįkainojami, nes padeda suprasti, ką žmonės mano apie jūsų produktą ar paslaugą ir kaip juos būtų galima patobulinti ar pritaikyti, kad geriau atitiktų jų poreikius. Klientų atsiliepimų ignoravimas gali lemti verslo augimo sąstingį.

4. Nepakankamas ryšių palaikymas: Pažįstamų rato kūrimas yra labai svarbus bet kokiam verslui, nesvarbu, ar tai būtų partneriai, tiekėjai, klientai ar investuotojai. Skirdami laiko santykiams su tos pačios pramonės šakos atstovais užmegzti, galite atverti duris, kurios kitu atveju liktų uždarytos. Ar gauti naudingą informaciją, kuria galite dalintis uždarame savo kontaktų rate.

5. Neskiria pakankamai dėmesio rinkodarai: Neišnaudojant įvairios rinkodaros strategijos ir kanalai, pavyzdžiui, socialiniai tinklai, el. pašto kampanijos ar net tradicinė reklama, gali pakenkti verslo sėkmei. Svarbu gerai apgalvoti, kaip pasieksite tikslinę auditoriją ir kokią rinkodaros žinutę norite perduoti.

6. Prisiimti per daug įsipareigojimų: Daug jaunų verslininkų bando vienu metu padaryti per daug darbų ir galiausiai jaučiasi prislėgti dėl prisiimto jo kiekio. Užuot ėmęsi visko patys, geriau sutelkti dėmesį į vieną užduotį vienu metu, o likusius darbus deleguoti kitiems. Tai ilgainiui palengvins darbą ir padės užtikrinti, kad visos užduotys būtų atliktos tinkamai.

Baigiamosios mintys

Šių bėdų gali padėti išvengti patikimi partneriai, kurie atlieka verslo paslaugas. Jie gali suteikti jums įgūdžių, išteklių ir žinių, kurių reikia, kad jums pavyktų pasiekti sėkmę. Turėdami vieno langelio principu veikiančią visų paslaugų tarnybą, galėsite sutaupyti laiko ir pinigų, o tuo pat metu susitelkti į savo tikslus. Taigi, jei ieškote patikimo partnerio visiems savo verslo poreikiams, ieškokite tik visapusiškų paslaugų verslo paslaugų teikėjo. Patirtis rodo, jog, žmonėms daug paprasčiau, kai vieną įmonė teikia daug paslaugų reikalingų jų verslams.