Naudingi patarimai, kurie padės išsirinkti šunų maistą

Šiandien dažnas, kuris namuose augina šunis. Tad jais rūpintis reikia lygiai taip pat, kaip ir kitais šeimos nariais ir reikia stengtis patenkinti jo poreikius. Tikriausiai daugiausia žinių reikia turėti tiems, kas dar tik nori įsigyti šunį arba neseniai jį įsigijo, nes kartais net nesusimąstome, kiek daug reikia žinoti apie juos. Dar vienas svarbus dalykas, kurį reikia žinoti yra tinkama šunų mityba, nes būtent nuo jos priklauso augintinio sveika, kaip jis gerai jausis ir panašiai. Todėl šiame straipsnyje norime pateikti kelis naudingus patarimus, kurie pravers ne tik neseniai įsigijusiems šunis, bet ir jau gana ilgą laiką juos auginantiems.

Kokia yra tinkama ėdalo porcija per dieną?

Į šį klausimą atsakyti yra gana sudėtinga, nes kiekviena situacija yra individuali, nes auginami skirtingi šunys reikalauja skirtingų dienos porcijų. Turbūt pati svarbiausia taisyklė yra tokia, kad visada reikia vadovautis ant maisto pakuočių pateiktomis rekomendacijomis, taip daugmaž galėsite žinoti, kiek maisto jiems reikia. Taip pat dar vienas svarbus dalykas, kurį verta paminėti yra tas, kad kuo maistas bus kokybiškesnis, tuo jo reikės mažiau, nes jis bus žymiai vertingesnis ir iš nedidelės porcijos šuo gaus visas reikiamas dienos normos medžiagas. Todėl visada patartina rinktis kokybišką maistą, tokį kaip Advance šunų maistas, kuris savyje turi visko, ko gali prireikti dideliam arba mažam šuniui ir duoti labai daug naudingų medžiagų.

Tinkamas šuns ėdalo pasirinkimas

Tikriausiai kiekvienas iš mūsų mėgsta valgyti kokybišką maistą, nes taip galime gauti naudingas medžiagas, o nuo jų turime daug energijos, nesijaučiame apsunkę ir panašiai. Lygiai tokia pati situacija yra su šuns ėdalu. Jis taip pat turi būti kokybiškas ir pilnai patenkinti šuns poreikius. Patartina jo nesirinkti iš įprastų prekybos centrų, nes ten tikrai negalima surasti pačios aukščiausios kokybės maisto. Jeigu tikrai mylite savo augintinį ir norite, kad jis būtų sveikas, jam ėdalą rinkitės iš specializuotų parduotuvių ir taip galėsite būti tikri, kad perkate tikrai gerą ėdalą.

Kiek reikia sumokėti už tinkamą ėdalą šuniui?

Vėl galime palyginti, kad mums skirtas kokybiškas maistas yra kiek brangesnis, nei kad vidutinis, todėl natūralu, kad ir aukščiausios kokybės Advance šunų ėdalas bus kiek brangesnis, nei kad įprastas. Bet kaip ir minėjome, toks maistas yra žymiai vertingesnis, todėl jo reikės kiek mažiau, tad nupirkus jį, jo užteks pakankamai ilgam laikotarpiui.