Mitai ir faktai apie vaizdajuosčių skaitmeninimą

Džiugu, kad vis daugiau žmonių atsakingai žiūri į video įrašus, kurie mums primena gražiausias gyvenimo akimirkas. Vis dažniau nusprendžiama, kad juos reikia skaitmenizuoti, kadangi greitu metu nebebus įrangos per kurią tie įrašai galės būti žiūrimi.

Svarbiausia, kad vaizdajuosčių perrašymas yra gana greitas darbas, kurį reikia palikti savo sferos specialistams. Tai yra garantija, kad  įrašai bus perrašyti ir jų kokybė – tikrai bus išlaikoma.

Mitas, kad paslauga yra brangi

Sutrūkusių vaizdo juostų sutvarkymas ir vaizdo įrašo suskaitmeninimas tikrai nėra brangi paslauga. Šiuo metu kainas galima rasti internete, tad tai padės Jums įvertinti – ar galimybės atitinka poreikius ir panašiai. Svarbiausia, kad video kasečių skaitmeninimas gali kainuoti pigiau per akcijas, tad būtinai reikia sekti pasiūlymus.

Mitas, kad perrašymas trunka ilgai

Kadangi yra naudojama išskirtinai aukšto lygio įranga video skaitmeninimo darbams galite būti ramus, kad pats perrašymo procesas bus gana greitas ir Jums nereiks ilgai laukti, kol galėsite mėgautis įrašais. Vaizdo skaitmeninimo įrašams svarbiausia yra gera komanda, kuri viską atliks už Jus.

Mitas, kad perrašomi tik labai geros kokybės įrašai

Galimas net ir senų kino juostų 8mm perrašymas, tad tai geriausias įrodymas, kad juosta neturi būti nauja, kad perrašymas tikrai patiktų. Skaitmeninimas atveria plačias galimybes, tad reikia jomis pasinaudoti.  Galimas net ir sugadintų įrašų skaitmeninimas, tik reikia ieškoti specialistų, kurie teikia tokias paslaugas.

Mitas, kad bus galima žiūrėti tik per kompiuterį

Paslauga – įrašymas .mp4 formatu – žiūrėti tiesiai per TV – leis Jums džiaugtis įrašais, kurie bus pasiekiami ranka ir svarbiausia, kad pats perrašymas atveria galimybes žiūrėti taip, kaip Jums labiausiai patinka. Svarbiausia, kad taip pat yra atliekama auto spalvų korekcija, skaitmeninant iš video kasetės įraše yra panaikinamos tuščios vietos. Tokiu atveju gaunamas geriausios kokybės įrašas.

Vaizdajuosčių perrašymas yra galimybė ilgam laikui išsaugoti akimirkas. Ir jokio skirtumo – koks tai yra įrašas. Svarbiausia, kad jis yra brangus Jums ir kelią šypsena, kai tik jį peržiūrite. Išsami informacija svetainėje: http://www.videoaudioskaitmeninimas.lt.