Spausdinti

Naujienos

Sukurta: 2018.07.02 / Atnaujinta: 2018.07.02 18:58

Užsienio reikalų viceministras Neris Germanas dalyvavo Europos Humanitarinio Universiteto diplomų įteikimo ceremonijoje

Birželio 29 dieną Vilniuje Užsienio reikalų viceministras Neris Germanas dalyvavo Europos Humanitarinio Universiteto (toliau – EHU) bakalauro ir magistro diplomų įteikimo ceremonijoje.

Tardamas sveikinimo žodį, viceministras pažymėjo, kad EHU, tapęs akademinės laisvės simboliu, svariai prisideda suartinant Europos Sąjungą ir Baltarusijos visuomenę. Jis kartu padėkojo Universiteto akademiniam personalui ir studentams už jų indėlį skatinant tarpkultūrinį dialogą. Kreipdamasis į absolventus, viceministras palinkėjo ir toliau puoselėti Vilniuje užmegztus ryšius, įgytą patirtį ir europines vertybes. „Tikiu, kad per pastaruosius kelis įsimintinus Vilniuje praleistus metus įgytas žinias ir įgūdžius Jūs sėkmingai panaudosite savo šalyje“, - kalbėjo N. Germanas.

Viceministras užtikrino, kad Lietuva ir toliau bus patikima Universiteto rėmėja, ką demonstruoja buvusio Augustinų vienuolyno patalpų Vilniuje perdavimas panaudai EHU, ragindamas ir kitus tarptautinius donorus aktyviau prisidėti prie šios aukštosios mokyklos plėtros.

Įkurtas 1992 metais, EHU Minske veikė dvylika metų kaip vienintelis privatus humanitarinio profilio universitetas Baltarusijoje. Nuo 2005 metų EHU veikia egzilyje Lietuvoje.  Per tą laiką universitetą baigė 2284 absolventai. Šių metų laidą sudaro 160 absolventų.