Spausdinti

Naujienos

Sukurta: 2019.03.27 / Atnaujinta: 2019.09.26 10:51

Ukrainos pedagogai tęsia kompetencijų tobulinimą Lietuvoje

Kovo 18–21 d. Vilniuje Ukrainos pedagogų grupė iš Lvovo srities dalyvavo Lietuvos vaikų ir jaunimo centro (toliau- LVJC)  surengtuose praktiniuose mokymuose, kur gilino savo žinias neformalaus ugdymo srityje, rengdami programas ir mokydamiesi naudoti programų vertinimo technikas.

Mokymai surengti vykdant švietimo reformų paramos Ukrainoje projektą „Parama nuo konflikto nukentėjusiems Rytų Ukrainos regionams švietimo srityje: neformalaus ugdymo kokybės užtikrinimas 2018–2020“. Projekto tikslas – suteikti pedagogams teorinių ir praktinių žinių apie vaikų ir jaunimo emocinių ir socialinių gebėjimų svarbą, kompetencijų ugdymą, ugdymo programų rengimą, neformalaus švietimo krepšelio modelio įgyvendinimą Lietuvoje; taip pat, dalinantis patirtimi, prisidėti prie Ukrainos švietimo kokybės procesų gerinimo.

Ukrainos pedagogai praktinių mokymų Vilniuje metu gilinosi į savęs pažinimo svarbą ir būdus, motyvacijos skatinimo, tikslų kėlimosi, laiko planavimo, efektyvios komunikacijos metodus. Kovo 19 d. jie susitiko su Seimo nariu Gintaru Steponavičiumi, o Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre susipažino, kaip praktiškai dirbama su neformalaus švietimo programų teikėjais ir kaip vyksta programų akreditacijos procesas.

Projektas finansuojamas iš Lietuvos Užsienio reikalų ministerijos Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšų.

Plačiau apie tai: https://lvjc.lt/projektas/ukrainos-mokytoju-grupe-vilniuje-gilinasi-i-NU/