Spausdinti

Naujienos

Sukurta: 2018.05.29 / Atnaujinta: 2018.05.29 12:38

Rengiama tarptautinė konferencija apie verslo įsitraukimą į vystomojo bendradarbiavimo veiklas Afrikoje

Gegužės 30 dieną Užsienio reikalų ministerijoje vyks tarptautinė konferencija „ICT4D Afrikoje: ar vystomajame bendradarbiavime yra vietos verslui“. Konferencijos tikslas – paskatinti Lietuvos įmones ieškoti verslo galimybių Afrikoje, kurioje informacinių technologijų ir telekomunikacijų sektorius turi didelį potencialą plėtrai.

Tikimasi, kad diskusija tarp veiklos ypatybes išmanančių pranešėjų ir dalyvių iš įvairių šios temos sektorių prisidės prie dalyvių tinklo sukūrimo ir naujų ryšių generavimo. Šiais metais konferencija bus orientuota į didesnį IT ir telekomunikacijų verslo įtraukimą į vystomąjį bendradarbiavimą.

Renginyje dalyvaus Ekonominio saugumo ir plėtros organizacijos (EBPO), blokų grandinių technologijų, verslų ir startuolių „DTBi“, „Ventures Platform“, „Yapili“, „Kumasi Hive“, „NRD“ , „SettleMint“ atstovai.

Tarptautinis ICT4D forumas Užsienio reikalų ministerijoje organizuojamas jau trečius metus iš eilės, bendradarbiaujant su tyrimų ir konsultacijų centru „AfriKo“ bei asociacija „Infobalt“. Konferencija yra vienas iš renginių, skirtų tarptautinei Afrikos dienai.

Renginio laikas: 9:00 – 13:30 val. Renginio vieta: LR Užsienio reikalų ministerija (renginys nemokamas, tačiau privalu iš anksto registruotis, o atvykus į URM – turėti asmens dokumentą ir registracijos bilietą).