Spausdinti

Naujienos

Sukurta: 2017.11.15 / Atnaujinta: 2017.11.15 16:04

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie VRM drauge su Ugniagesių gelbėtojų mokykla profesine patirtimi dalinosi su kolegomis iš Moldovos

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos kartu su Ugniagesių gelbėtojų mokykla baigia įgyvendinti tęstinį projektą „Moldovos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Civilinės saugos ir ekstremaliųjų situacijų tarnybos gelbėjimo pajėgumų stiprinimas“, kurio tikslas - kelti Moldovos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Civilinės saugos ir ekstremaliųjų situacijų tarnybos Mokymo centro specialistų kompetenciją, rengiant modulines mokymo programas, kartu stiprinant pirmųjų reaguotojų pasirengimą ir reagavimą į galimus pavojus ir ekstremalias situacijas.

Užtikrinant projekto veiklų tęstinumą, 2017 m. lapkričio 14 d. Kišiniove, Lietuvos Respublikos ambasadoje įvyko interaktyvių lentų su nešiojamais kompiuteriais komplektų, skirtų  ugniagesio gelbėtojo teoriniam mokymui, perdavimas Moldovos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Civilinės saugos ir ekstremaliųjų situacijų tarnybai.

Projektas „Moldovos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Civilinės saugos ir ekstremaliųjų situacijų tarnybos gelbėjimo pajėgumų stiprinimas“ yra finansuojamas iš Užsienio reikalų ministerijos Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšų.