Spausdinti

Naujienos

Sukurta: 2019.04.11 / Atnaujinta: 2019.04.11 16:29

Paryžiaus taikos forumas kviečia teikti projektus

2019 m. lapkričio 11–13 d.  įvyks antrasis Paryžiaus taikos forumas, kuriame kviečiami dalyvauti valstybių, vyriausybių vadovai ir atstovai, tarptautinės ir nevyriausybinės organizacijos, verslo įmonės ir kiti suinteresuoti globalios valdysenos veikėjai.

Vienas svarbiausių Forumo tikslų – tapti tarptautine idėjų, iniciatyvų ir projektų, efektyviai prisidedančių  prie geresnio tarptautinio bendradarbiavimo siekiant pažaboti didžiuosius visuotinius iššūkius, prie teisingesnės ir sąžiningesnės globalizacijos bei veiksmingesnės daugiašalės sistemos, platforma.

Forumo metu bus pristatomi jau pradėti įgyvendinti projektai, kuriuos organizacijos yra kviečiamos teikti atrankai iki 2019 m. gegužės 13 d. Projektai turi pasiūlyti konkretų sprendimą tarpvalstybinio pobūdžio iššūkiui ar problemai ir būti susiję su viena iš 6 pagrindinių temų (taika ir saugumas, vystymasis, aplinkosauga, naujosios technologijos, įtrauki ekonomika, kultūra ir švietimas). Kandidatūras nagrinės atrankos komitetas, kuris įveikusius atranką projektus paskelbs 2019 m. birželio 18 d.

Pažymėtina, kad vystomasis bendradarbiavimas yra viena svarbiausių šio forumo tematinių sričių, o šioje srityje pristatomi projektai daugeliu atvejų yra inovatyvūs ir generuojantys išskirtinę pridėtinę vertę.

Kviečiame visas suinteresuotas šalis įvertinti ir apsvarstyti galimybes teikti projektus vystomojo bendradarbiavimo srityje. Išsamesnę informaciją apie galimybes dalyvauti projektų atrankoje galite rasti Forumo interneto svetainėje https://parispeaceforum.org/call-for-projects/.

Apie ketinimus teikti projektus prašytume informuoti Vystomojo bendradarbiavimo departamentą vbd@urm.lt iki gegužės 10 d.