Spausdinti

Naujienos

Sukurta: 2017.05.15 / Atnaujinta: 2017.05.25 11:42

Panevėžio rajonas tęsia bendradarbiavimą su Gruzija ir Moldova

Panevėžio rajono savivaldybės administracija pradeda įgyvendinti metus truksiantį projektą „Inovatyvių sprendimų diegimo civilinės saugos ir sveikatos apsaugos srityse Moldovoje ir Gruzijoje skatinimas“, kurio tikslas – prisidėti prie Moldovos ir Gruzijos savivaldybių ekonominio, socialinio vystymosi, ekonominės ir socialinės pažangos, inovacijų diegimo skatinimo civilinės saugos ir sveikatos apsaugos srityse. Šiuo projektu investuojama į žmonėms gyvybiškai svarbių paslaugų plėtrą ir nutolusių kaimiškųjų vietovių paslaugų gerinimą, savivaldybių administracijų darbuotojų kompetencijų stiprinimą.

Projekto metu Panevėžio rajono savivaldybės partnerių Jalovenio ir Achmetos savivaldybių darbuotojai ir tarybų nariai, susiję su civilinės saugos ir sveikatos apsaugos sritimis, susipažins su Lietuvoje įdiegtais inovatyviais pasiekimais, jiems bus suteiktos kvalifikuotos konsultacijos, visuomenės informuotos apie Vystomojo bendradarbiavimo teikiamą naudą. Tikimasi, kad įgyvendinus projektą pagerės projekto dalyvių teigiamas požiūris į Europos Sąjungą ir jos teikiamą naudą, bus užtikrintas tolimesnis savivaldybių bendradarbiavimas, pagerės savivaldybių darbuotojų kompetencija.

Tai jau trečiasis Panevėžio rajono savivaldybės administracijos bendradarbiavimo su užsienio partneriais projektas, įgyvendinamas Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos ir Panevėžio rajono savivaldybės biudžeto lėšomis. Pirmieji du projektai įgyvendinti kartu su savivaldybės partneriais iš Moldovos Jalovenio savivaldybės. Šiais metais projekte dalyvaus ir partneriai iš Gruzijos Achmetos savivaldybės.

  PANEVĖŽIO RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA