Spausdinti

Naujienos

Sukurta: 2019.01.14 / Atnaujinta: 2019.01.15 12:52

Lietuvos patirtis padės Palestinos moterims dalyvauti skaitmeniniame versle

2018 metais Palestinoje sėkmingai įgyvendintas projektas „Moterys skaitmeniniame versle“, kurio pagrindinis tikslas - pagerinti Palestinos moterų verslumo skaitmeninėje erdvėje gebėjimus: sustiprinti tinklaveikos, komunikacijos, skaitmeninio marketingo ir socialinių tinklų panaudojimo įgūdžius; sukurti informacinę platformą Lietuvos ir Palestinos skaitmeninio verslo atstovių B2B bendradarbiavimui.

16 projekto dalyvių buvo supažindintos su vyraujančia verslo situacija Palestinoje, elektroninių apmokėjimų galimybėmis, teisiniais elektroninės prekybos aspektais, skaitmeninės rinkodaros ir vietinės reklamos subtilybėmis. Savo patirtimi su Palestinos verslininkėmis pasidalino trys Lietuvos verslo bei elektroninės prekybos atstovės.

Projekto tęstinumui buvo sukurta skaitmeninė mokymosi erdvė, kurioje paskelbta mokymų medžiaga, vaizdo ir garso reportažai bei dalyvių kontaktai.

Projektas finansuojamas Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšomis.

Daugiau informacijos apie projektą leidinyje Middle East Business.