Spausdinti

Naujienos

Sukurta: 2020.08.26 / Atnaujinta: 2020.08.26 16:30

Lietuvos ambasada Armėnijoje skyrė paramą atliekų rūšiavimo iniciatyvai Armavir mokyklose

Rugpjūčio 24 d. Lietuvos Respublikos ambasados Armėnijoje atstovas Evaldas Galvanauskas dalyvavo plastiko ir popieriaus rūšiavimo dėžių perdavimo ir įrengimo ceremonijoje Armaviro miestelio mokyklose. Projekto „Rūšiuok!” metu visose miestelio ir penkiose aplinkinių kaimų mokyklose bus įrengta 150 rūšiavimo dėžių, o rugsėjo mėnesį vaikams bus vedami mokymai apie rūšiavimo svarbą ir aplinkos saugojimą.

„Džiugu, kad projekto metu mokiniai dalyvaus tiek mokymuose apie atliekų rūšiavimą, tiek ir patys galės rūšiuoti. Tikime, kad teorinių žinių ir praktikos apjungimas efektyviai perteiks aplinkos puoselėjimo svarbą jaunajai kartai“, - teigė E. Galvanauskas susitikimo su regiono administracija ir mokyklų vadovybe metu.

Projektas, kurį įgyvendina armėnų nevyriausybinė organizacija „Novatoriški darnaus vystymosi sprendimai bendruomenėms“ (Innovative Solutions for Sustainable Development of Communities), finansuojamas Užsienio reikalų ministerijos Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšomis.