Spausdinti

Naujienos

Sukurta: 2016.06.10 / Atnaujinta: 2016.08.30 16:53

Birželio 14 d. į Lietuvą atvyksta Moldovos, Ukrainos ir Gruzijos teisininkų delegacija

Birželio 14 d. į Lietuvą atvyksta Moldovos, Ukrainos ir Gruzijos teisininkai. Nacionalinės teismų administracijos organizuojamas tarptautinis Teisininkų forumas, skirtas perteikti Moldovos Respublikai, Ukrainai ir Gruzijai gerąją Lietuvos patirtį vykdant teisinio sektoriaus reformą, siekiant prieinamo, efektyvaus, skaidraus, profesionalaus ir socialiai atsakingo teisingumo sektoriaus.

Forumas organizuojamas jau penktus metus. Šiais metais pirmą kartą jame dalyvaus Gruzijos teisinio sektoriaus atstovai. „Teisininkų forume ypatingas dėmesys bus skiriamas teismų savivaldos ir teisėjų profesionalumo klausimams. Sieksime aptarti ir palyginti skirtingų šalių teismuose taikomas vidines ir išorines komunikacijos priemones, perduodant gerąją Lietuvoje sukauptą patirtį“, – apie Teisininkų forumo eigą pasakojo Nacionalinės teismų administracijos direktorė Reda Molienė.  Pasibaigus teisininkų forumui planuojamas vizitas Lietuvos prezidentūroje.

Dvi dienas truksiantis teisininkų forumas yra Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos finansuojamo projekto „Pagalba Moldovai, Ukrainai ir Gruzijai vykdant teisinio sektoriaus reformas" dalis.