Šiuo metu mūsų šalyje statybos yra aktyvios kaip niekada. Ne tik verslai, tačiau ir privatūs asmenys vis dažniau bando gerinti savo gyvenimo kokybę investuodami į konstrukcijas, kurios lyg ir nėra būtinos, tačiau labai rekomenduotinos.

Daugeliui darbų atlikti yra būtinos medinės sijos, konstrukcinė mediena bei visa kita, kuri gali padėti Jums atlikti įvairius darbus. Juk medžio panaudojimo galimybės yra labai plačios. O kur jį galima įsigyti?

Žemiau pateiksime gaires, kurios galbūt sukonkretins paieškas ir padės rasti tai, kas Jums tinka ir ko reikia labiausiai.

Tų, kurie siūlo legaliai

Pirmiausia visada siūlome tartis su tais, kurie įsigyti Jums gaminius siūlo legaliai. Taip, visada bus tokių, kurie siūlo pigiau, tačiau dažniausiai nelegaliai ir dėl to neteikia jokių garantijų. Venkite tokių opcijų, kadangi niekada negalite būti tikras, ką gausite. Galiausiai, siūlome sudaryti pirkimo sutartis, kuriose bus ne tik svarbiausi kainos bei pristatymo punktai, tačiau ir garantijos, kurios dažniausiai nuramina dėl kokybės.

Perkama daugiau – mokama mažiau

Kai kurie pardavėjai siūlo akcijas, kurias skatina įsigyti medieną būtent pas juos. Dažniausiai siūloma mokėti mažiau tokiu atveju, kai yra perkami didesni gaminių kiekiai, sijos. Apsimoka? Net labai. Svarbiausia yra įsiskaityti į sąlygas ir atsakingai rinktis pasiūlymus. Tai yra, netaupykite kokybei. Kiekis turi būti didesnis, kaina – žemesnė, tačiau kokybė turi išlikti puiki.

Kokia mediena reikalinga?

Žinoma, ne visi gali pasiūlyti bet kokius medienos gaminius. Dėl to reikia ieškoti įmonės, kuri teikia konkrečiai tai, ko Jums reikia. Galbūt tai yra:

  1. Konstrukcinė mediena. Tai yra statybinė ir kalibruota mediena, kuri skirta konstrukciniams darbams lauke ir viduje.
  2. Apdailinė mediena. Tai yra spygliuočio medienos dailylentės ir taip pat terasų lentos, kurios yra skirtos estetikai kurti ir tradicijoms puoselėti.
  3. Deginta mediena. Šios medienos apdaila yra labai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško unikalumo.
  4. I-JOIST, dvitėjos sijos. Dažniausiai pasirenkamos namo perdangai ir stogo rekonstrukcijai statyti.

Tarkitės su specialistais, kurie padės rasti tai, ko reikia Jūsų poreikiams patenkinti ir darbams atlikti.