Kokių priedų reikia, norint sukurti jaukią aplinką vonioje?

Mes visi žinome, kad tam, kad vonios kambarys būtų jaukus, reikia pasirinkti reikmenis, kurie padėtų sukurti tą jaukumą. Dažnai žmonės pamiršta, kaip svarbu rinktis ne tik svarbiausius aksesuarus, bet ir papildomus, kurie leistų mums jaustis patogiai. Tad kokie vonios reikmenys turėtų atsidurti vonios kambaryje?

  • Veidrodžiai – būtini. Kai kurie iš mūsų gali turėti nemažai kompleksų, todėl į veidrodį žiūri rečiau. Tačiau toks požiūris yra gana keistas ir labai kenksmingas. Kadangi veidrodis skirtas ne tik tam, kad savimi galėtume grožėtis, bet ir pasitikrintume, ar tvarkingai atrodome, vonioje tikrai turėtų būti veidrodis.
  • Dar vienas būtinas dalykas – kilimėlis. Turbūt visi mes žinome, kokios šaltos gali būti vonios plytelės. Išlipti iš karštos vonios ant šaltų plytelių ne tik nemalonu, bet ir kenksminga. Tad kiekvienas turi pasirinkti kilimėlį, kuris padės apsisaugoti.
  • Nepamirškite, kad svarbu pasirinkti lentynėles, kurios leis sudėti higienai skirtas priemones ir kitus daiktus. Vonios reikmenys dažniausiai reikalingi ne tik dėl komforto, bet ir tam, kad būtų galima palaikyti tvarką vonioje.
  • Kur kabinsite rankšluosčius? Žinoma, ant kabliukų. Nepamirškite jų įsigyti.
  • Kai kurie pamiršta, kaip svarbu pasirinkti ir kitus reikmenis, kurie padėtų palaikyti tvarką, tai gali būti muilinės, dėkliukai ir panašiai.
  • Rinkitės viską, ko norite. Tai bus jūsų kampelis, kur galėsite atsipalaiduoti, tad pasirinkite dalykus, kurie padės jums jaustis ramiai.

Ar žvakės yra tinkamas pasirinkimas vonios kambariui?

Norite į vonios kambarį pastatyti žvakių? Tai gali būti ne pats geriausias sprendimas. Atkreipkite dėmesį į tai, jog daugelis dalykų, esančių vonios kambaryje, gali būti degūs. Tad tai svarbi priežastis, į kurią būtina atkreipti dėmesį. Naudinga atsižvelgti ir į tai, kad žvakės gali lengvai paslysti, nukristi ir padegti vonios reikmenis. Tad turėti žvakes vonios kambaryje gana rizikinga. Pasitaiko, kad gaisras kyla būtent vonios kambaryje, kada žmonės elgiasi neatsargiai ir palieka jas neužgesintas ir neprižiūri. Tad galima daryti išvadas, kad žvakės nevisai tinkamas pasirinkimas vonios kambariui.