KOKIĄ PIRTĮ GALIMA LAIKYTI SVAJONIŲ PIRTIMI?

Svajonių pirtimis pelnytai yra laikomos mobilios pirtys. Jos tikrai nusipelnė šio garbingo titulo. Šios rūšies pirtys yra pačių įvairiausių dydžių, kai kurios iš jų būna net su priepirčiu. Todėl įmanoma išsirinkti pačią tinkamiausią. Tokių pirčių krosnys gali būti kūrenamos iš lauko pusės, priepirčio arba ir pačioje garinėje patalpoje.

Kuo pasireiškia mobilių pirčių praktiškumas?

Mobili pirtis tuo yra praktiška, kad galite ją laikyti tiesiog savo namų kieme ar sodybiniame sklype. Be to, tokia pirtis yra nepamainomas dalykas tiems, kas mėgsta privatumą, nes joje galima pabūti vienam arba tik su artimais šeimos nariais. Aišku, galėsite susikurti ir tokią tradiciją – kartą per mėnesį po darbų šioje pirtyje pasikaitinti kartu su geriausiais draugais.

Kokiais tikslais galima naudoti nuosavą mobilią pirtį?

Mobilią pirtį galima naudoti ne tik švaros ir higienos sumetimais, bet ir sveikatinimosi tikslais. Juk joje galima ne tik pertis, bet ir mėgautis masažais. O pati karšto oro ir drėgmės terapija nuima stresą, atpalaiduoja kūną ir sielą, nuima raumenų skausmus, palengvina kraujotaką ir prisideda prie imuniteto stiprinimo. Šios pirties dėka jūs stiprinate ne tik savo sveikatą, bet ir psichinę pusiausvyrą, sudarote sąlygas nuolat gerai jaustis. Tad mobilią pirtį drąsiai galite pavadinti sėkminga investicija į savo ir jūsų šeimos, draugų gerovę, netgi gyvenimo trukmės prailginimą.

Kokie yra pagrindiniai mobilios pirties privalumai?

Pagrindinis šios rūšies pirties privalumas yra lengvas jos transportavimas. Kad pirtelė galėtų nukeliauti iš vienos vietos į kitą, reikia turėti tik priekabą ir keltuvą. O jeigu jos pervežimui pasikviesite į pagalbą tuos, kurie šiuo darbu užsiima, tai iš viso netursite jokio vargo.

Be to, turėdami nuosavą mobilią pirtį, tuo pačiu jūs įsigysite ir teisę į patogumus, privatumą, sveikatą, mielo bendravimo su draugais galimybę ir daug kitų nuostabių dalykų, apie kuriuos gal net nesate pagalvoję. Turėdami tokią pirtį tikrai galėsite džiaugtis gyvenimu ir jus nuolat lydės gera nuotaika ir žvalumas. Svarbiausia, kad šios pirtys yra labai patvarios, todėl ištarnauja ilgus metus.