Kodėl animatorius per vaikų gimtadienį – tobulas sprendimas?

Vaikai gimtadieniams yra vis išrankesni. Nori, kad jie būtų įspūdingesni, kad keltų geriausias emocijas, kad parodytų draugams, jog gimtadieniui buvo ilgai ruošiamasi ir panašiai. Toks vaikų poreikis yra visiškai natūralus. Tik tėveliams reikia uoliai stengtis, kad viskas būtų tobula…

Maža smulkmena, kuri gali vakarėlį padaryti kur kas įspūdingesniu, yra animatoriai. Vaikų gimtadieniuose yra vis dažnesni svečiai, kadangi jie ir užtikrina tą wow efektą, kurio taip norisi.

Animatoriaus samdymo nauda

Animatorius per gimtadienį yra labai efektyvus “įrankis”, kuris gali sužadinti vaikų fantazijas, perteikti sudėtingas idėjas ir sukurti nepamirštamą įspūdį.

Personažai gali būti labai įvairūs, tad geriausia yra tartis su pačiu vaiku, kuris išsakys savo poreikius. O jie yra patys svarbiausi ir prioritetas turi būti skiriamas vaiko poreikiams. Jis geriausiai žino – koks jo gimtadienis turi būti ir kokie personažai jame turi būti.

Daugeliui tėvelių patinka, kad tokie specialistai ilgam laikui užima vaikus. Jie dažniausiai prižiūri, kad viso gimtadienio metu visi vaikai būtų įsitraukę. Taip pat, kad būtent visi dalyvautų. Kai kurie yra kuklesni. Tad jiems paprasčiausiai yra sunku prisijungti prie komandos. Animatoriai padės visiems jaustis svetingai ir laukiamiems.

Kiek kainuoja animatoriaus paslaugos?

Populiarūs personažai, tokie kaip princesės, superherojai ar animacinių filmų personažai, paprastai kainuoja brangiau nei mažiau žinomi personažai. Taip pat kinta ir paties profesionalo lygis. Žinoma, kad tie, kurie turi daugiau patirties – dažniausiai ima ir didesnį valandinį mokestį nei tie, kurie dar tik pradeda suktis šio tipo veikloje. Kuo ilgiau personažas bus renginyje, tuo brangesnė bus jo kaina. Tačiau kai kurie siūlo mažesnį valandinį įkainį, jeigu užsakomos paslaugos ilgesnį laiko tarpą. 

Taigi, čia jau reikia derėtis su kiekvienu asmeniškai ir domėtis jo kainomis. Lietuvoje personažo samdymo gimtadieniui kainos gali svyruoti nuo 50 €/val iki 200 €/val ar daugiau. Vidutinė kaina yra apie 100 €/val. Tai tikrai atsiperkanti investicija, kuri suteiks vaiko gimtadieniui nuostabiausias emocijas.