Kaip pasirinkti tinkamus žaidimus jūsų renginiui

Renginio lauke organizavimas reikalauja kruopštaus planavimo ir tinkamo veiklos pasirinkimo. Nesvarbu, ar tai šeimos susibūrimas, įmonės komandos formavimo renginys, ar mokyklos šventė, turite pasirinkti tinkamus žaidimus, kurie suteiks pramogų ir kartu užtikrins visų saugumą. Norėdami jums padėti, apžvelgiame keletą populiariausių lauko žaidimų, kuriuos galima išsinuomoti, ir patariame, kaip išsirinkti tinkamus savo renginiui.

Pripučiami atrakcionai -mažiesiems

Pripučiami atrakcionai visada populiarūs lauko renginiuose, o jų būna įvairių formų ir dydžių. Šokinėjimo nameliai visada patinka mažesniems vaikams – juose galima valandų valandas linksmintis ir kartu saugiai laikyti vaikus. Taip pat yra kliūčių ruožų, čiuožyklų ir interaktyvių pripučiamų atrakcionų sporto tema, kuriuos galima išsinuomoti didesniems renginiams. Tik įsitikinkite, kad bet kokia nuomojama pripučiama pramoga atitinka saugos standartus ir prieš naudojimą ją patikrino profesionalūs specialistai.

Lauko žaidimai – įtraukiantys visus

Lauko žaidimai puikiai tinka didelio masto renginiams, pavyzdžiui, mokyklų šventėms ar įmonių komandos formavimo renginiams. Šių klasikinių žaidimų yra daugybė variantų ir juos galima naudoti šventinei atmosferai sukurti bet kokiame lauko susibūrime. Populiariausi pasirinkimai: vilkimas, skylmušis, kabliukai, kamuolių mėtymas, „Jenga“ ar „Limbo“ varžybos ir dar daugiau! Jei domina lauko žaidimų nuoma – spauskite aktyvią nuorodą. „Jenga“ ir „Limba“ be abejonės yra lyderiai, tad aprašymus rasite skaitydami toliau:

„Jenga“ yra klasikinis žaidimas, kurį gali žaisti pavieniai asmenys arba komandos. Jame medinius blokelius reikia sudėti į bokštą ir paeiliui išimti po vieną blokelį nenuverčiant konstrukcijos. Šis įgūdžių ir strategijos žaidimas puikiai tinka įvairaus amžiaus žmonėms ir puikiai papildo bet kokį lauko renginį.

„Limbo“ tai smagus žaidimas visoms amžiaus grupėms. Žaidėjai paeiliui lankstosi atgal ir palenda po lazda, kuri palaipsniui nuleidžiama, kol vienas iš žaidėjų lieka stovėti arba laimi žemiausias limbo! Šis žaidimas gali būti puiki pramoga bet kokiam renginiui lauke.

Sporto varžybos suaugusiems

Sporto varžybos – puikus būdas įtraukti suaugusiuosius į veiklą lauke. Futbolas, tenisas ir kitos komandinės sporto šakos yra populiarus pasirinkimas tiek įmonių, tiek šeimos renginiams. Galite sukurti mini turnyrus tiek su lauko žaidimais, tiek su sportiniais žaidimais kaip krepšinis, ar futblolas. Tik pasirūpinkite, kad būtų surasta saugi ir dalyviams tinkama žaidimų vieta ir aprūpinkite juos reikiama saugos įranga.