Kaip Europoje pelningai pirkti naudotas atsargines dalis

Šiuolaikinė rinka yra prisotinta daugybės įvairių metų gamybos automobilių, įskaitant ir gana senus modelius. Pirkdamas tokį automobilį savininkas susiduria su būtinybe rasti reikiamų dalių ir komponentų techninei priežiūrai ar remontui. Prisidengiant originaliomis atsarginėmis dalimis, dažnai parduodamos klastotės – abejotinos kokybės prekės, viliojančios mažomis kainomis. Daugelis žmonių mieliau taupo laiką ir pinigus rinkdamiesi nebrangias atsargines dalis iš Europos automobilių salonų.

Kodėl apsimoka pirkti atsargines dalis Europoje?

Šiandien automobilių laužynuose galima įsigyti atsarginių dalių iš Europos, o tai leidžia sutaupyti pinigų ir gauti geros būklės dalių beveik perpus pigiau. Kodėl? Švelnios eksploatavimo sąlygos, puikūs keliai, reguliari techninė priežiūra – visa tai leidžia Europos automobiliams ilgai išlikti geros būklės. Dažniausiai tokie automobiliai išardomi dėl amžiaus, gedimų ar nedidelių avarijų. Todėl atsarginės dalys ir komponentai yra visiškai tinkami tolesnei eksploatacijai pagal paskirtį.

Privalumai perkant atsargines dalis Europos automobilių išardymo įmonėse:

 • priimtina kaina – daug kartų mažesnė nei panašių naujų prekių, net įskaitant pristatymą;
 • platus pasirinkimas – pirkėjams prieinamos populiariausios naujos ir naudotos atsarginės dalys, skirtos įvairių markių, modelių ir gamybos metų automobiliams;
 • aukščiausios klasės kokybė – visos dalys ir komponentai pasižymi didžiausiu suderinamumu su automobiliu;
 • prieš pardavimą atliekama patikra – kiekviena detalė patikrinama dėl eksploatacinių savybių, defektų ir gedimų.

Internetinėje parduotuvėje „Webautoparts” pateikiami aktualiausi ES ir Rytų Europos šalių pasiūlymai dėl visų modifikacijų lengvųjų ir krovininių automobilių atsarginių dalių pardavimo. Kiekvieną dieną tūkstančiai šaltkalvių ir automobilių parduotuvių skelbia partijas – su nuotraukomis, išsamiais gaminių aprašymais, apžvalgomis. Pirkdami dalis ir komponentus galite sutaupyti neprarasdami kokybės, nes didelės konkurencijos sąlygomis pardavėjai mažina kainas. Be to, visada galima grąžinti arba pakeisti bet kurį gaminį, taip pat suteikiama 14 dienų garantija (net ir buo dalims).

Ypač populiarus pastaraisiais mėnesiais:

 • duju filtras
 • variklio apsauga
 • priesrukiniai zibintai
 • kuro slegio reguliatorius
 • priekiniai žibintai
 • bagažinės amortizatoriai
 • gabaritines lemputes

Webautoparts – jūsų patikimas pagalbininkas ir tarpininkas pirkimo ir pardavimo procese – padės jums išspręsti visas problemas, susijusias su detalių pasirinkimu, užsakymu, pristatymu klientui. Dėl ilgamečio bendradarbiavimo su Europos automobilių salonais suteikiame galimybę automobilių savininkams užsisakyti kokybiškų automobilių prekių už prieinamą kainą. Mūsų internetinis katalogas nuolat atnaujinamas, todėl visada būsite tikri, kad rasite reikiamą prekę. Įsigykite geriausias atsargines dalis iš Europos – Webautoparts internetinėje parduotuvėje!