Ką žinote apie veterinarinį kačių maistą?

Katė – vienas iš geriausių keturkojų draugų. Tad neabejotinai parduotuvėse kačių ėdalo skyriuje ieškote tik geriausio maisto savo augintiniui. O ką esate girdėję apie veterinarinį maistą? Ar verta juo lepinti savo keturkojį?

Mitybos svarba

Mes nuolat girdime, kaip svarbu yra maitintis sveikai, kaip vertinama subalansuota mityba, kaip naudinga į racioną įtraukti maistingus, vitaminų bei mineralų turtingus produktus. Ne išimtis ir gyvūnai. Tai, kuo katė minta, yra labai glaudžiai susiję su jos savijauta, ligomis, miego kokybe ir kitais gyvenimo aspektais. Štai kodėl svarbu užtikrinti, jog Jūsų keturkojis maitintųsi tik aukštos kokybės pašaru, kuris aprūpins organizmą visomis jam reikalingomis medžiagomis.

Veterinarinis maistas katėms: kas tai?

Veterinariniu ėdalu vadiname specializuotą kačių maistą, kuris subalansuotas taip, kad atitiktų tam tikrų ligų turinčios katės poreikius. Šis pašaras padės Jums tinkamai pasirūpinti savo sergančios katės mityba. Tiesa, prieš pradedant keturkojį maitinti būtent tokiu maistu tikslinga pasitarti su veterinaru.

Kada verta rinktis veterinarinį ėdalą katei?

Šios rūšies kačių maistas bus labai geras variantas Jūsų katei, jei ji stokoja energijos, turi antsvorio, atrodo vangesnė ir mieguista, jei turi tam tikrų ligų ar kitų sveikatos problemų. O galbūt kaip tik dabar gyja po operacijos ar gydymo. Šiais ir daugeliu kitų atvejų veterinarinis maistas leis užtikrinti, kad Jūsų keturkojis gaus visa, kas geriausia.