Ar POS monitorių saugu pirkti internetu?

POS monitoriai skiriasi tiek parametrais, tiek kainomis, tad pasirinkti reikiamą prekę ne tik užtrunka, bet ir yra gana sudėtinga. Visgi rinktis visada yra šiek tiek paprasčiau, kai prekė peržiūrima ne fizinėje, o internetinėje parduotuvėje. Tokiu būdu galima ne tik iš karto rasti kur kas daugiau informacijos, bet ir pasirinkti norimą prekę kur kas lengviau. Juk perkantys internetu iš karto įsitikina, jog ten kur kas didesnis pasirinkimas, nei fizinėse parduotuvėse. Tačiau norint įsigyti POS monitorių, reikia atkreipti dėmesį ne tik į tai, kas patogu, bet ir praktiška bei saugu. Tad, ar saugu pirkti POS monitorių internetu? Be jokios abejonės, visiškai saugu, jei pirksite Lietuvos ribose ir žinomo pardavėjo. Tokiu būdu nereikia baimintis, ar prekė atkeliaus laiku ir apskritai, ar ji atkeliaus. Perkant mūsų šalyje galima būti tikriems, jog bet kokie nesklandumai bus ne tik greitai išsiaiškinti, bet ir sutvarkyti. Visgi atkreipkite dėmesį į tai, kad prieš perkant, kartais reikia skirti laiko ir pasidomėti, ar pardavėjas tikrai patikimas.

Ar galima pirkti iš užsienio?

POS monitoriai parduodami ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Kur verta pirkti? Nepaisant to, jog kai kurie užsienio pardavėjai siūlo pigesnes kainas, pirkti iš jų POS monitorių tikrai neverta. Kartais pasitaiko, jog įsigydami pigesnes prekes iš užsienio, mokėsite vis tiek brangiau, nei pirkdami Lietuvoje. Pagrindinė priežastis – siuntimas. Deja, bet už siuntimą tenka mokėti didelę sumą, tad pirkti tikrai neapsimoka. Kita priežastis – vargu, ar prekė bus kokybiška. Neretai pasitaiko, jog brangiai mokėti tenka ne tik už siuntimą, bet ir grąžinimą. Tad jei nenorite be reikalo išleisti pinigų ir siekiate iš karto įsigyti kokybišką POS monitorių, nerizikuokite ir nepirkite iš užsienio pardavėjų. Tai ne tik nėra saugu, bet ir gana rizikinga, kadangi neaišku, nei ar pardavėjas sąžiningas, nei kokios kokybės atvyks prekės.

Pagalvokite kokie sunkumai gali iškilti, jeigu bus nenumatytas gedimas. Turėsite pasirūpinti kaip prietaisą išsiųsti į kitą šalį, pasirūpinti visomis kitomis procedūromis. Kiek tai užims laiko, ir galiausiai kodėl to reikia? Lietuvoje turime puikių parduotuvių.